info@teknovenka.com.tr

+90 0552 211 96 60

HAKKIMIZDA

:::MİSYONUMUZ:::

  • Firmamız,dünya çapında müşterilerimize değerli ve güvenilir rekabet avantajı sağlamak, yüksek kaliteli çözümler sunmak için yaratıcı Tasarım ve Projeler Geliştirme ile müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmak.
  • Sorumlu davranmak ve değerlerimizi kültürümüzde barındırmak ve karar verme yeteneğimizi sağlamak,toplumun beklentilerini daha iyi karşılamamıza yardımcı olmak.

:::BİZ KİMİZ?:::

Kalite Güven Müşteri Memnuniyeti!
  • TeknoVenka özel bir yazılım geliştirme şirketi olup özel yazılım uygulamalarınız ve sipariş edilen yazılımlarınız geliştirilir.

:::VİZYONUMUZ:::

Müşterinin çıkarlarını firmanın önünde tutmak!

  • Vizyonumuz, müşterilerimize maksimumu sağlamak için odaklanan sektörün önde gelen yazılım geliştirme şirketi olmaktır. Komplekime değil, basit'e inanıyoruz. Aynı zamanda yeniliklere çok önem veriyoruz. Binlerce projeyle yoğunlaşmaktansa gerçekten önemli ve anlamlı olan birkaça odaklanabiliyoruz. Başkalarının yapamayacağı şekilde yenilik yapmamıza izin veren gruplarımızın derin işbirliği ve çapraz polinasyonuna inanıyoruz. Ve açıkçası, şirketteki her grupta mükemmellikten daha az şey için razı değiliz ve dürüstlük sahibiyiz.

:::DEĞERLERİMİZ:::

İş faaliyetlerimize rehberlik eden değerlerimiz:
  • Yenilikçi:Bizimki, fikri mülkiyet üzerine kurulmuş bir şirkettir. Anlamlı, alakalı ürünleri geliştirmek ve bunları en etkili kanallarla piyasaya sunmak için yaratıcı bir ortamı teşvik ediyoruz.
  • Çevik: Biz, yeni ürünler geliştirmemizden yeni pazarlara girme biçimimize kadar bir ayağımız var - çünkü teoriyi harekete hızlı bir şekilde tercüme edebiliyoruz. Her ikisini de uzun / orta vadede (stratejik olarak) ve kısa vadede (bir an önce) büyümekte, geliştirmekte ve uyarlayabilen esnek bir şirketiz.
  • Açık ve Dürüst: Hem nitelik hem de dürüstlük konusunda profesyonellik ve yüksek standartlar bireylerin ve şirketin kalbinde yer almaktadır. Yaptığımız her şeyde - geliştiğimiz çalışma uygulamalarına, çalışanlarımızı muamele tarzımıza ve tüm paydaşlarımızla olan ilişkilerimize etik ve sorumluduruz. Açık görüşlü, yapıcı eleştirilere hoş geldiniz ve tüm kültürleri kucaklamak için gayret gösteriyoruz. Başarımızın olasılığını artıran yeni fikirleri kabul ediyoruz.
  • Hesap verebilir:Şirket bağımsızdır ve çalışanlarımızın bağımsız olarak fikir sahibi olmaları teşvik edilmektedir. Bürokrasi tarafından engellenmiş değiliz. Kendi kaderimiz ve eylemlerimiz için - bireysel olarak, takım üyeleri olarak ve bir şirket olarak sorumluluk alıyoruz. Bu, bize iş arkadaşlarımıza, müşterilerimize ve tedarikçilerimize ürün üretmek ve en yüksek kalitede hizmeti sunmamızı sağlıyor.

:::REFERANSLAR:::